בית חרושת לאתרים בניית אתרי אינטרנט
עשה ואל תעשה בשיווק אתר האינטרנט
בחירת מילות מפתח
כתיבת תוכן האתר
 ניתוח ביצועי האתר ותיקונים
  בחירת חברת פיתוח אתרים
  פיתוח האתר
  קידום אתרים במנועי חיפוש
  שיווק ופרסום אתר אינטרנט
המדריך לבניית אתר מנצח  
הגדרת מטרות האתר
מחקר שוק
רכישת דומיין ואחסון לאתר

 
  מילות מפתח? מה זה קשור לאתר מצליח?
מדוע מילות מפתח הן חשובות? -. מילות מפתח הן מה שהאינטרנט בנוי עליו כאתרים / בלוגים ואלה מכילים תוכן כתוב ותוכן זה מבוסס בדרך כלל על טקסט.

מילות מפתח קובעות את הנושא או הנישה של התוכן. לכן מילות מפתח הן בעלות חשיבות עליונה, אם אתה רוצה להבין את האינטרנט  ואם כוונתך היא להרוויח כסף מאינטרנט ומהבית, אז חשוב להבין את המושג הזה. בשביל להרוויח כסף מאינטרנט, כיום, זה חשוב עוד יותר!

מילות מפתח הם המילים העיקריות המתארות את התוכן.

טקסט מבוסס בדרך כלל על נושא ומילת מפתח הבסיסית (הידוע גם כמילת המפתח העיקרית) הנותנת סקירה של מה התוכן האתר. בתוך התוכן, תוכל למצוא מילות מפתח משניות הקשורות למילות מפתח הבסיסית. מילות המפתח המשניים הללו קשורות למילת מפתח הבסיסית ומתארות את הנושא בצורה טובה יותר.
                              ווידאו הדרכה של גוגל
הכרחי לציין שמילות מפתח אינו צריכות להיות מילים בודדות, הן  יכולות להיות 2 או יותר מילות מפתח מצורפות כמשפט,  ואז המשפט נקרא באופן קולקטיבי כביטויי מפתח
אסור לזלזל בחשיבות של מילות מפתח. מילות מפתח הן החיבור בין שלושת הגורמים המרכזיים בעולם האינטרנט. של אלה שיוצרים את האתר,  של מנועי החיפוש ושל המחפשים או המשתמשים. וזה מה שאנו קוראים לו משולש מילות המפתח.
 
יוצר האתר הוא האדם שיוצר אתר באינטרנט.
 
מנקודת מבטו של יוצר האתר, אתה אמור להבין על מה האתר ומה המסר של האתר. אתר תוכן חדש שנוצר אינו ידוע למנועי החיפוש. כאשר מכניסים לאתר מילות מפתח, תוכן וקישורים, נתון  זה יהיה מה שיספר את למנועי החיפוש מה נושא האתר.
 
ליוצר האתר יש 2 אפשרויות: להמתין שמנועי החיפוש יגיעו לאתר החדש באופן עצמאי או להודיע על האתר החדש למנועי החיפוש כאשר רוצים שהאתר יקוטלג באינדקס תוך זמן קצר.
מנועי החיפוש שולחים את הסורקים שלהם תוך זמן קצר ומקטלגים אותו.
 אופציה רצויה נוספת תהיה שהאתר ידורג במקום גבוה התוצאות החיפוש ובכך תתקבלנה הרבה כניסות ותנועה של גולשים, ייתכן שצריך להשתמש בטכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש בכדי להגדיל את האפשרות של דירוג גבוה.

מנועי החיפוש כל זמן שולחים את העכבישים שסורקים את האינטרנט ולהוסיף לאינדקס שלהם את האתרים שהם מוצאים.
 
במילים פשוטות ובלי להיות יותר מדי טכני, למנוע חיפוש יש אלגוריתמים מסוימים שאומרים לו מה ואיפה לחפש מילות מפתח אלו. אתרים אלה לאחר מכן מופיעים בתוצאות החיפוש על פי הרלוונטיות של מילות מפתח שמצאו. המשימה של מנוע החיפוש היא לחבר את יוצר האתר והגולש ביחד.

המחפש הוא השחקן האחרון. כשאדם מחפש משהו באינטרנט, הוא מקליד מילת מפתח או ביטוי הקשור למילת המפתח.
מנוע החיפוש ואז עובר דרך מסד הנתונים שלו. הוא מקשר את מילות החיפוש שהוקלדו על ידי המחפש לדפי האינטרנט המכילים את מילות מפתח הרלוונטית לאחר מכן הוא מדרג את מה שהיא חושב שתהיינה ההתאמה המתאימה ביותר בדף הראשון של התוצאות וממשיך להציג את התוצאות הרלוונטיות הפחותות בדפים הבאים.

לדעת את החשיבות של מילות מפתח הוא מאוד שימושי אם יצירת הכנסה היא המטרה שלך. עמדות טובות במנועי חיפוש חשובות ליצור תנועת לקוחות והכנסה מהאינטרנט ומהאתר שלך.
 
שימוש בכלים המציעים מילות מפתח:
כלי להצעת מילות מפתח של גוגל
חיפוש בגוגל על מילות המפתח העיקריות שלכם, פתיחת האתרים המופיעים בתוצאות החיפוש והסתכלות בקוד הדף בתגיות meta keywords. בחלק מהאתרים תוכלו למצוא רשימה של מילות מפתח המתאימה לכם.
רעיונות נוספים תוכלו למצוא במאמר בחירת מילות מפתח באתר seo-israel.


בחינת הביקוש והתחרות למילות מפתח
בניתם רשימה ארוכה של מילות מפתח? עכשיו צריך להחליט באיזה מילות מפתח להתמקד. כדי להחליט באיזה מילות מפתח כדאי להתמקד צריך לדעת מהן המילים העיקריות שעל פיהן מחפשים המשתמשים המעוניינים במה שיש לכם להציע. נקרא למידע זה ביקוש.

שיטה למציאת ביקוש למילות מפתח
1.  פתחו חשבון פרסום
בגוגל אדוורדס.
     חשבון זה מאפשר לכם לפרסם מודעה בתוצאות החיפוש הממומנות עבור מילות חיפוש שונות.   יש לשלם $25 להפקדה ראשונית.
2.  יצרו מודעת פרסום עבור אתר קיים שלכם.
3.  הכניסו את רשימת מילות החיפוש שהגדרתם.
4.  הגדירו תקציב יומי  וסכום שאתם מוכנים לשלם עבור כל קליק. זה חשוב על מנת שמודעה שלכם תופיע עבור כל מי שמחפש את מילות החיפוש שהגדרתם.
5.  הגדירו שאינכם מעוניינים שהמודעה תופיע ברשת התוכן (רק בחיפוש).
6.  הגדירו את טקסט המודעה כך שאינו מושך  ללחוץ עליו (על מנת שלא תצטרכו לשלם על קליקים).
7.  המתינו 3-30 יום וצפו בנתונים המתאספים. גוגל יציג לכם כמה פעמים מודעה שלכם הופיעה עבור כל מילת חיפוש.
8.  יש לקחת בחשבון שהנתונים הם גבוהים ב- 20% עד 40% מהמציאות עקב משתמשים המחפשים אותה מילה שוב או עוברים דף בתוצאות החיפוש.


שיטות נוספות למציאת ביקוש מילות מפתח
חפשו בתחום שלכם אתרים המציעים מערכת סטטיסטיקה פתוחה. סקרו את הסטטיסטיקות ובחנו את מילות החיפוש שאיתם מגיעים המשתמשים.
לאחר שמצאתם/הערכתם את הביקוש למילות המפתח, יש להעריך מהי התחרות לכל מילה.

הערכת תחרות מילות מפתח
הערכת התחרות דורשת פעמים רבות עין מקצועית וניסיון.

1.  בצעו חיפוש בגוגל על מילות החיפוש שלכם. בדקו כמה תוצאות בסך הכל יש למונח.
2.  התקינו סרגל של גוגל ובדקו מהו ה- PR של כל אחד מהדפים שיצאו ב - 10 התוצאות הראשונות. עבור מונחים עם תחרות גבוהה תמצאו שרוב האתרים בדפים
     הראשונים הם עם PR גבוה. תוכלו להוריד מכאן את סרגל הכלים של גוגל.
3.  הסתכלו האם האתרים בתוצאות החיפוש הראשונות הם דפי הבית של אתר מסוים או דפים פנימיים. אינדקסים ודפים פנימיים מרמזים על תחרות נמוכה ודפי בית
     על תחרות גבוהה.
 
לשני האתרים הראשונים עבור המונח שלכם בצעו את הבדיקה הבאה:
•  פתחו את האתר
http://www.msn.com
•  חפשו עבור שם הדומיין של האתרים הראשונים בצורה הזו: link:domain.com
•  תוצאת החיפוש תציג לכם כמה אתרים מקשרים אל האתר הנ"ל. אתר עם הרבה קישורים הוא תחרותי יותר.

הערה: במידה והדף שהופיע בחיפוש הוא דף פנימי בדיקה זו אינה נכונה.

בחירת מילות מפתח עיקריות
בחרו את מילות המפתח הנותנות לכם את היחס הטוב ביותר של ביקוש מול תחרות. אל תצפו להגיע למקום ראשון לפני השנה הראשונה. קחו בחשבון האם אתם מתכננים להשקיע ברכישת שירות קידום אתר. אם אכן זה המצב אזי הסיכוי שלכם גבוה יותר.
כדי לבחור את מילות המפתח העיקריות אתם צריכים להעריך את היכולת שלכם להשיג קישורים טובים לאתר שלכם. תוכלו ללמוד כיצד להעריך קישורים נכנסים במאמר הערכת קישורים נכנסים באתר Seo-Israel.
השגת קישורים טובים לאתר שלכם תצביע על יכולת התחרות שלכם. בחרו מילות חיפוש המתאימות ביותר ליכולת התחרות שלכם. אם אין באפשרותכם להשיג קישורים טובים רבים, אני ממליץ לבחור מילות מפתח בהן התחרות היא נמוכה יותר.


תכנון מבנה אתר מותאם למנועי חיפוש
רצוי לתכנן את מבנה האתר על פי מילות החיפוש. אני קורא לתכנון מסוג זה תכנון מוכוון לקוחות. האתר נבנה בהתאם למה שהלקוחות מחפשים ולא בהתאם למה שאתם רוצים להציג. עבור כל מילת מפתח שבחרתם יש לייצר דף. דף זה יכול להכיל מאמר, קטגוריית מוצרים או שירותים, דף בית או מידע אחר. מילת החיפוש תופיע בכותרת הדפדפן של הדף ובתוך תגית כותרת ראשית (H1).
יש להכניס את המילה בתוך התוכן אך לא לכתוב שטויות שנועדו אך ורק למנועי החיפוש. התוכן נועד בראש ובראשונה עבור הגולשים והוא זה שיקבע האם המשתמש ימשיך ויממש את מטרות האתר!

 
 
 צורו עמנו קשר ונשמח לעזור.
 
 
 
 
                                               נשמח לראותכם בין לקוחותינו
 

Copyright © 2013 C.R.S.Inc.

מחירים        אודות     צור קשר        תמיכה        דף הבית