בית חרושת לאתרים בניית אתרי אינטרנט
עשה ואל תעשה בשיווק אתר האינטרנט
בחירת מילות מפתח
כתיבת תוכן האתר
 ניתוח ביצועי האתר ותיקונים
  בחירת חברת פיתוח אתרים
  פיתוח האתר
  קידום אתרים במנועי חיפוש
  שיווק ופרסום אתר אינטרנט
המדריך לבניית אתר מנצח  
הגדרת מטרות האתר
מחקר שוק
רכישת דומיין ואחסון לאתר

 
עשה ואל תעשה בפרסום ושווק האתר
 
חשוב לקחת את כל מה שאומרים על מנועי חיפוש SEO מאוד ברצינות. אם גוגל או בינג מגלים ניסיון כוזב בטקטיקת אופטימיזציה באתר לקוח אז האתר נפסל מלהופיע בתוצאות החיפוש להרבה זמן, החברה שלנו מנסה להימנע מכך בכל המחיר בעת ביצוע קמפייני SEO של לקוחותינו, אנחנו לא רוצים לסבך את האתר של הלקוח עם הנחיות האיכות של SEO של מנועי החיפוש .
ההנחיות למנהלי האתרים של גוגל הן משאב נהדר לבעלי אתרים ואלה עוזרים רק כדי להגיע לקידום האתרים באופן ברור כי זה מתאר מה היא ומה אינו מקובל על פי גוגל.
לאחרונה שמנו לב שגוגל הוסיפה 7 הנחיות איכות SEO ספציפיות, בנוסף לעקרונות הבסיסיים, שתעזור לנווט את בעלי אתרים במורד השביל הנכון. הנה סקירה של הנחיות אלה:

הימנע מטקסט נסתר או קישורים נסתרים.
זוהי טקטיקה שחורה ישנה מאוד בבית הספר, אך חלק מבעלי האתר אפילו לא מבינים שהם אשמים בזה. בדקו את ערכת הצבעים של אתר האינטרנט שלך האים צבע הגופן הברור מספיק מהרקע (שחור על לבן לעומת צבע אפור בהיר על לבן) תוך כדי הניסיון להסתיר טקסט או קישורים על ידי התאמת צבע הגופן לצבע הרקע היה דרך בעלי אתרים נהגו למלא הדפים שלהם עם מילות מפתח או קישורים כדי לנסות ולהערים על מנועי החיפוש,
אל תשתמש בהסוואה או הפניות מטעות.
הסוואה היא כאשר אתה מציג את תכנים שונים או כתובות אתר למבקרים שלך ששונה  ממה שאתה מצהיר למנועי החיפוש. זה הפניה ערמומית כאשר בעלי האתר עושה קישור המפנה את המשתמש לדף אחר במטרה להראות למשתמש דף שונה שמנועי החיפוש רואים ... בדומה להסוואה, פרקטיקה זו היא מטעה כי זה מציג תוכן שונה למשתמשים והוא יכול לקחת את אורח למקום אחר לגמרי מזה שהתכוון ללכת. "

אל תשלח שאילתות אוטומטיות לגוגל.
מטרידים את גוגל עם הודעות אוטומטיות על כמה זמן זה הולך לקחת לאתר או לעדכונים עד להופעה באינדקס נדנוד לא הולך לגרום לזה לקרות מהר יותר. ראשית, הסיכויים שלך לקבל תגובה אמיתית מאדם אמיתי בגוגל הם קלושים עד אפסי. אם יש לך שאלה בנוגע להנחיות האיכות של גוגל
SEO עדיף להסתכל לפורומים של Google Webmaster לקבל תשובה.
אל תטענו דפים עם מילות מפתח לא רלוונטיות.
זה לא משנה כמה חיפושים של מילות מפתח יש בחודש אם זה לא משקף במדויק את התוכן בדף שלך!
אתה יכול להגיד לגוגל שהאתר שלך הוא על תפוחים, אבל התוכן מתמקד בבננות,  אתה לעולם לא תעשה טוב לחיפושים הקשורים בתפוחים.
שנית, מילות האתר שלך עם מילות מפתח הקשורות לבננות היא לא חלופה טובה יותר.
אתה רוצה לשמור על הזרימה הטבעית התוכן שלך לקוראים שלך. אין מספר "נכון" של פעמים שמילת מפתח צריכה להופיע בדף על מנת שהאתר שלך לדירוג טוב עבורו.

אל תיצרו דפים מרובים, תחומי משנה או תחומים עם תוכן משוכפל.
גוגל מזהה שאתר יכול להיות שתי גרסות באותו העמוד (גרסת אינטרנט וגרסה ידידותית להדפסה), ותוכן משוכפל זה בעצם התכוון להפוך לחוויה טובה יותר למשתמש, ולא להערים על מנועי החיפוש. עם זאת, על פי גוגל, בעלי אתרים צריכים להיות זהירים בשימוש בתוכן משוכפל שמשוכפל במכוון בין דומיינים בניסיון לטפל בדירוג מנועי חיפוש, או כדי להגדיל את התנועה. דבר זה מטעה זה יכול לגרום לחווית משתמש ירודה כאשר מבקרים רואים את אותו תוכן שחוזר בתוך קבוצה של תוצאות חיפוש.

אל תיצרו דפים עם התנהגות זדונית, כמו דיוג, התקנת וירוסים, סוסים טרויאניים או תוכנות זדוניות אחרות.
 אל תהפוך את האתר שלך למכונת הונאה.

הימנע מדפי "שער" שנוצרו רק עבור מנועי חיפוש, או גישות שבלויות אחרות כגון תוכניות שותפים עם מעט או ללא תוכן מקורי.
"דפי סף הם בדרך כלל קבוצות גדולות של דפים באיכות נמוכה שבו כל דף  מותאם למילת מפתח או ביטוי מסוים. במקרים רבים, דפי סף נכתבו כדי לדרג ביטוי מסוים ואז לנתב את המשתמשים ליעד יחיד ... אנו מתנגדים לשימוש בפרקטיקות שנועדו להשפיע על מנועי חיפוש ולהטעות את המשתמשים ולכוונם לאתרים שונים מאלה שנבחרו, ושיספק תוכן אך ורק לטובת מנועי החיפוש. "אל תנסה לשחק עם מנועי החיפוש ומשתמש הקצה,
 
צור חווית גלישה טובה לגולש.
אם האתר שלך משתתף בתכנית שותפים, ודא שהאתר שלך יש ערך מוסף, מספק תוכן ייחודי ורלוונטי שנותן למשתמשי סיבה לבקר באתר שלך קודם.
כפי שגוגל אומרת, "אין שום בעיה בלהיות שותפים, כל עוד אתה יוצר איזה ערך מוסף למשתמשים שלך ולייצר תוכן בעל ערך שמעניק למשתמש סיבה לבקר באתר שלך." בעלי אתרים צריכים תמיד רוצים ליצור ייחודיות בתכנים  העוסקים בתוכן שהקוראים הולכים לראות כשימושי. השלמות של קמפיין SEO שלך בעצם נשענת על איכות התוכן שלך, ואת המותג שלך באינטרנט תלוי בתוכן של האתר שלך לקהל הנכון ולבנות את אמון הצרכנים
 
 
צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.
 
 
 
                                        נשמח לראותכם בין לקוחותינו
 
 

Copyright © 2013 C.R.S.Inc.

מחירים        אודות     צור קשר        תמיכה        דף הבית